baner absolw opinie2Instytut Techniczny wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ze strony nowoczesnej gospodarki kształci studentów na kierunkach inżynierskich: Mechatronika, Informatyka oraz Zarządzanie i inżynieria produkcji, a od roku 2012/2013 również na studiach II stopnia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Priorytetowym celem Instytutu jest dbanie o wysoką jakość kształcenia co pozwala kształcić wysoko wykwalifikowanych specjalistów i cieszyć się zaufaniem lokalnej społeczności. Ścisła i ciągle rozwijająca się współpraca z otoczeniem społeczno - gospodarczym a zwłaszcza z przedsiębiorstwami stanowi istotny element procesu kształcenia, mający wpływ na dobre, praktyczne przygotowanie studentów do zawodu.

Instytut Techniczny w ciągu ostatnich lat opuściło ponad 2000 absolwentów. Wielu z nich nie tylko odnalazło swoją drogę zawodową, ale i zachowało bardzo przyjemne wspomnienia i podzieliło się swoją opinią. Kilka z nich prezentujemy poniżej.

poznaj2