REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PROJEKTU

Szanowni Studenci, w związku z rozpoczęciem kolejnych edycji form wsparcia w ramach projektu "Kompetencje szansą na rynku" zapraszamy do udziału w Naszym Projekcie.Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami oraz dokumentacją.

 

Informacja o rekrutacji

 

Formularz rekrutacyjny

 

Formularz wyboru dla osób zrekrutowanych w projekcie

 

Formularz wyboru dla osób powracających do projektu

 

 

                                                                                                                                                                                                                                        Rekrutacja uzupełniająca do projektu „Kompetencje szansa na rynku”Rekrutacja uzupełniająca do projektu „Kompetencje szansa na rynku” – PAŹDZIERNIK

Drodzy studenci, istnieją wolne miejsca na część form wsparcia zaplanowanych do realizacji w 2017roku.  W związku z powyższym pragniemy poinformować o rekrutacji uzupełniającej do projektu „Kompetencje szansą na rynku”. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami informacji oraz dokumentacją.

Informacja rekrutacyjna

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

 

FORMULARZ REKRUTACYJNY

 

FORMULARZ WYBORU

Rekrutacja uzupełniająca do projektu „Kompetencje szansa na rynku” - LIPIEC

 

Drodzy studenci, istnieją wolne miejsca na część form wsparcia w związku z czym pragniemy poinformować o rekrutacji uzupełniającej do projektu „Kompetencje szansą na rynku”. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami informacji oraz dokumentacją.

Studentko, studencie, są jeszcze wolne miejsca na wybrane formy wsparcia w związku z czym pragniemy poinformować  o Rekrutacji uzupełniającej do projektu "Kompetencje szansą na rynku". Rekrutacja uzupełniająca trwa od 25 marca do 07 kwietnia 2017r. Zapraszamy do zapoznania się z informacją i dokumentacją