Sprawia wrażenie kruchej i delikatnej, ale w bikini odsłania wspaniale wyrzeźbione kształty. To zasługa regularnych ćwiczeń na siłowni, co zaprowadziło ją na najwyższe miejsca na podium mistrzostw świata w kategorii sportów sylwetkowych bikini fitness. Partycja Słaby, studentka z Nowego Sącz zachwyca swoją urodą i zgrabną sylwetką. W mediach społecznościowych pokazuje nie tylko fotki swoich sportowych trofeów. Można ja zobaczyć w niesamowitej kobiecej odsłonie.

Patrycja Słaby, na co dzień studiuje fizjoterapię w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Od dziecka interesowała się sportem. Grała w koszykówkę i piłkę ręczną. To była jej pasja. Jak to się stało, że postawiła na bikini fitness, zupełnie inną, sportową dyscyplinę? Wszystko, jak zdradziła w rozmowie z „Sądeczaninem”, przez kontuzję.

Przygoda, która przyniosła jej niesamowity sukces. Bo Patrycja jest nie tylko piękna, ale też ambitna i pracowita. Imponująca wytrwałość prowadzi ją od sukcesu do sukcesu. Zgarnęła miedzy innymi tytuł mistrzyni Świata Juniorów w sportach sylwetkowych bikini fitness w Ekwadorze, złoto na Arnold Classic Europe w kategorii seniorek i srebro w kategorii juniorek. Zdobyła też brąz Mistrzostw Świata w sportach sylwetkowych i kulturystyce w Hiszpanii i srebrny Wicemistrzyni Świata Seniorek.

Na zdjęciach poniżej: Patrycja Słaby

Źródło: https://sadeczanin.info/rozmaitosci/co-ona-w-sobie-ma-studentka-z-nowego-sacza-uroda-podbija-caly-swiat-zdjecia

 Patrycja Słaby 2Patrycja Słaby 1