We wrześniu Fundacja „Festiwal Biegów” powraca z jednym z największych Festiwali Biegowych w Polsce! W tym roku odbędzie się 13. edycja wydarzenia, a miasteczko biegowe, podobnie jak rok temu, powstanie w Piwnicznej-Zdroju.

Program sportowy trzydniowej imprezy obejmuje blisko 30 konkurencji biegowych i nordic walking, rozgrywanych na trasach o łącznej długości przekraczającej 300 km, ale to nie wszystko. Na terenie miasteczka odbywać się będą także seminaria dla osób aktywnych, warsztaty, targi EXPO oraz koncerty plenerowe. 

Festiwal objęty został Programem Praktyk Studenckich. Praktykanci mają szansę wniknąć w strukturę organizacyjną wydarzenia, doskonalić umiejętności pracy w grupie, nawiązać nowe, cenne znajomości, a nawet zdobyć stypendium! Szczegóły jego uzyskania dostępne są na stronie: https://www.forum-ekonomiczne.pl/o-nas/praktyki-forum-ekonomiczne/ - Program Stypendialny obejmuje Forum Ekonomiczne i Festiwal Biegowy. Zaznaczamy, że nie ma konieczności uczestnictwa w obydwu wydarzeniach, aby wziąć udział w Programie.

Organizator zapewnia wyżywienie i, w razie potrzeby, zakwaterowanie (ilość miejsc ograniczona), podczas trwania wydarzenia. Praktykanci otrzymują również imienny certyfikat.

Aplikuj i dołącz do zespołu organizacyjnego Festiwalu Biegowego!

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2022. Organizator zastrzega sobie możliwość odpowiedzenia na wybrane zgłoszenia.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie Organizatora:

https://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/wolontariat-podczas-festiwalu-biegowego-w-piwnicznej-zdroju

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator: Olga Szczygieł