To już kolejna, szósta, odsłona „Oferty specjalnej” Wydziału Nauk Ekonomicznych adresowana do studentów Akademii Nauk Stosowanych i uczniów z Nowego Sącza i Sądecczyzny, przygotowana z okazji 25-lecie działalności Uczelni.

20 marca br. odbył się wykład otwarty, „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni”, który poprowadził Mateusz Zając – Regionalny Dyrektor Programów Edukacji Ekonomicznej.

Mateusz Zając opowiedział nam o bezpieczeństwie w bankowości elektronicznej, o bezpieczeństwie na portalach społecznościowych, o bezpiecznym korzystaniu z urządzeń mobilnych, a na koniec przedstawił ABC CYBER bezpieczeństwa. Wykład zawierał dużo informacji praktycznych, pokazał nam istniejące niebezpieczeństwa w sieci oraz sposoby ich unikania. W wykładzie uczestniczyli uczniowie szkół średnich oraz studenci studiów stacjonarnych.

Po wykładzie dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych ANS, dr Honorata Trzcińska oprowadziła uczniów po nowym budynku i poinformowała o kierunkach studiów oferowanych przez Uczelnię i Wydział.