W lipcu 2025 roku 69 studentów kierunków II stopnia na Wydziale Nauk Inżynieryjnych: Mechatronika, Informatyka oraz Zarządzanie i inżynieria produkcji obroniło tytuł magistra, zaś 17 tytuł inżyniera. W czwartek 24 lipca odebrali dyplomy i wyróżnienia, zaś na koniec uroczystości tradycyjnie podrzucili w górę birety.
W Auli Wydziału Nauk Inżynieryjnych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu zgromadzili się absolwenci i ich bliscy, władze Uczelni z JM Rektorem dr. hab. inż. Józefem Ciułą, prof. ANS na czele i dr Halina Potok – Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, władze Wydziału: Dziekan dr hab. inż. Sławomir Kowalski, prof. ANS oraz Prodziekan dr Monika Golonka, a także pracownicy naukowi Wydziału Nauk Inżynieryjnych i dziekani pozostałych wydziałów.
- To dla nas bardzo szczególny dzień: was już nie studentów, ale absolwentów, pracowników naukowych i administracyjnych Uczelni oraz waszych bliskich, którzy przybyli na tę uroczystość. Pamiętajcie, że tytuł zawodowy inżyniera zobowiązuje. Na inżynierach ciąży pewna odpowiedzialność społeczna za to, co projektujecie czy produkujecie – zaznaczył dr hab. inż. Józef Ciuła, prof. ANS – Rektor Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu.
Gratulacje młodym inżynierom złożyli również: dr hab. inż. Sławomir Kowalski, prof. ANS – Dziekan Wydziały Nauk Inżynieryjnych akademii Nauk stosowanych w Nowym Sączu.
Uroczystość wręczenia dyplomów i wyróżnień za najlepsze prace oraz średnią ocen poprowadziła dr Aldona Wota, adiunkt na Wydziale Nauk Inżynieryjnych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, zaś jej organizatorzy serdecznie dziękują Kwiaciarni AGA za kwiatowe dekoracje.
https://www.ans-ns.edu.pl/uczelnia/o-uczelni/aktualnosci/7308-wreczenie-dyplomow-absolwentom-na-wydziale-nauk-inzynieryjnych#sigProIdd431787a77



