Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

w dniu 9 czerwca 2017 r. w godzinach 9:00-13:00

zaprasza na jubileuszowy X Festiwal Nauki pod hasłem „Nauka przez zabawę”.

pwsz nalepka festiwal 4cm

Tegoroczny program imprezy obfituje w szereg oryginalnych, innowacyjnych pokazów i doświadczeń naukowych oraz ciekawych gier i zabaw dydaktycznych, a także warsztatów artystycznych i rozgrywek sportowych skierowanych do dzieci i młodzieży w każdym wieku.

PROGRAM Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie (aktualizacja 7 czerwca 2017 r.)

Mapa Kampusu

Tradycją festiwalu są konkursy adresowane do dzieci i młodzieży w każdej grupie wiekowej. Z uwagi na kwestie organizacyjne część z nich skierowana jest do ograniczonej liczby uczestników i wymaga wcześniejszego zgłoszenia na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 31 maja 2017 r. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji pod numerem 18 547 56 02 lub 18 443 45 45 wew. 102.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody oraz wyróżnienia. Regulaminy konkursów zostaną wkrótce udostępnione na stronie internetowej Uczelni. Ponadto w czasie imprezy będą przyjmowane na bieżąco zgłoszenia do konkursów otwartych, gier i zabaw dydaktycznych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu. Festiwal odbędzie się na terenie Kampusu Dydaktyczno-Sportowego przy ul. Kościuszki 2 (oferujemy bezpłatne parkingi wokół obiektów Uczelni).

Regulaminy i karty zgłoszeń do konkursów:

  1. Konkurs piosenki obcojęzycznej Voices of Nowy Sącz
  2. Zabawy ruchowe dla przedszkolaków
  3. Zawody pływackie
  4. Międzyszkolny turniej piłki siatkowej
  5. MANDALA warsztaty plastyczne dla dzieci
  6. Quiz przyrodniczy dla dzieci
  7. Konkurs matematyczny dla uczniów klas III-IV szkoły podstawowej
  8. Funkcjonowanie organizmu człowieka

 

WSTĘP WOLNY!

plakat