baner_dzien_jakosci_ksztalcenia_copy.png

Zapraszamy społeczność akademicką (nauczycieli akademickich i studentów) Wydziału Nauk Inżynieryjnych na wydarzenie, którego celem jest przedstawienie wielowymiarowości działań projakościowych oraz zwrócenie uwagi na podejmowane inicjatywy zapewniające i wpływające na jakość kształcenia na Wydziale Nauk Inżynieryjnych oraz dyskusję na ich temat.

Spotkanie informacyjne studentów dotyczące doskonalenia jakości kształcenia na Wydziale Nauk Inżynieryjnych odbędzie się w dniu 12.05.2026 o godzinie 11:00 – 11:30 w sali 0.7 IT

Podczas spotkania studenci będą mieli możliwość wyrażenia swojej opinii oraz zgłaszania uwag i propozycji dotyczących różnych obszarów funkcjonowania Wydziału, w tym:

  •     warunków kształcenia - stanu i wyposażenia sal dydaktycznych,
  •     organizacji i przebiegu zajęć,
  •     poziomu i metod prowadzenia zajęć przez nauczycieli akademickich,
  •     obsługi administracyjnej i innych aspektów życia studenckiego.

Wszystkie zgłoszone opinie i propozycje zostaną przeanalizowane przez Wydziałową Komisję ds. Jakości Kształcenia i mogą stanowić podstawę do wprowadzenia realnych zmian służących poprawie jakości studiowania.

Zapraszamy!