
Zapraszamy społeczność akademicką (nauczycieli akademickich i studentów) Wydziału Nauk Inżynieryjnych na wydarzenie, którego celem jest przedstawienie wielowymiarowości działań projakościowych oraz zwrócenie uwagi na podejmowane inicjatywy zapewniające i wpływające na jakość kształcenia na Wydziale Nauk Inżynieryjnych oraz dyskusję na ich temat.
Spotkanie informacyjne studentów dotyczące doskonalenia jakości kształcenia na Wydziale Nauk Inżynieryjnych odbędzie się w dniu 12.05.2026 o godzinie 11:00 – 11:30 w sali 0.7 IT
Podczas spotkania studenci będą mieli możliwość wyrażenia swojej opinii oraz zgłaszania uwag i propozycji dotyczących różnych obszarów funkcjonowania Wydziału, w tym:
- warunków kształcenia - stanu i wyposażenia sal dydaktycznych,
- organizacji i przebiegu zajęć,
- poziomu i metod prowadzenia zajęć przez nauczycieli akademickich,
- obsługi administracyjnej i innych aspektów życia studenckiego.
Wszystkie zgłoszone opinie i propozycje zostaną przeanalizowane przez Wydziałową Komisję ds. Jakości Kształcenia i mogą stanowić podstawę do wprowadzenia realnych zmian służących poprawie jakości studiowania.
Zapraszamy!



