Rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 - III tura

Chcesz podjąć w roku akademickim 2024/2025 studia na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu??
Na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki prowadzona jest III tura rekrutacji:
- na studiach pierwszego stopnia:
- Public relations i reklama – studia niestacjonarne
Trzecia tura rekrutacji prowadzona będzie w terminie od 19 września do 2 października 2024 r.
Ważne daty dotyczące rekrutacji:
- elektroniczna rejestracja: 19.09 - 02.10.2024 r. do godz. 12:00
- ogłoszenie listy zakwalifikowanych kandydatów: 03.10.2024 r.
- przyjmowanie dokumentacji oraz potwierdzanie chęci studiowania: 3- 4.10.2024 r.
- ogłoszenie listy studentów: 04.10.2024 r.
- Odsłony: 3218
Nasza absolwentka, Klaudia Zwolińska, ze srebrnym medalem Igrzysk Olimpijskich w Paryżu!
Władze rektorskie Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu i władze dziekańskie Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki oraz cała społeczność akademicka składają serdeczne gratulacje Pani Klaudii Zwolińskiej z okazji zdobycia srebrnego medalu na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu.
To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem niezwykłych umiejętności, determinacji i poświęcenia naszej absolwentki, utalentowanej sportsmenki. Sukces Pani Klaudii na arenie międzynarodowej stanowi nie tylko chlubę dla niej samej, ale także dla całej Uczelni. Jej niezłomna wola walki i konsekwentna praca są inspiracją dla naszych studentów, a także wszystkich tych, którzy dążą do realizacji swoich marzeń. Zdobycie srebrnego medalu to nie tylko triumf sportowy, ale także wspaniały przykład, jak pasja i zaangażowanie mogą prowadzić do wielkich osiągnięć. Pani Klaudia Zwolińska swoją postawą i osiągnięciami z pewnością zapisze się w historii polskiego sportu, a zawsze będzie źródłem dumy dla naszej społeczności akademickiej.
Życzymy Pani Klaudii dalszych sukcesów sportowych i pomyślności w życiu osobistym.
Wydział Nauk Społecznych i Sztuki
- Odsłony: 657
Wywiad dr. hab. Macieja Malinowskiego, prof. ANS dla portalu w Nowym Jorku
A wielką przyjemnością informujemy, że niedawno na amerykańskim portalu kulturalno-oświatowym DOBRA SZKOŁA NOWY JORK (istnieje od 2010 roku, siedziba znajduje się w Nowym Jorku, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) ukazał się wywiad z dr. hab. Maciejem Malinowskim, prof. ANS.
Pan Profesor, pracownik Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, wybitny znawca ortografii i interpunkcji, kiedyś Mistrz Ortografii Polskiej w konkursie organizowanym przez Radio Katowice i radiową Trójkę, w sposób klarowny dzieli się uwagami na temat poprawek do ortografii, które wejdą w życie od 1 stycznia 2026 roku.
Oto link do tego niezwykle ciekawego wywiadu, który powinien zainteresować pracowników naukowych Wydziału i studentów:
Poprawki do ortografii. Czy zasadne? | Dobra Szkoła Nowy Jork (dobraszkolanowyjork.com)
- Odsłony: 880
Uroczyste wręczenie Dyplomów absolwentom studiów na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki ANS
W czwartek 18 lipca 2024 roku 117 absolwentów studiów licencjackich i magisterskich Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki Akademii Nauki Stosowanych w Nowym Sączu odebrało dyplomy ukończenia studiów. W Auli im. prof. Andrzeja Bałandy odśpiewano akademicki hymn „Gaudeamus igitur”, zaś absolwentom gratulacje złożyli dr hab. inż. Józef Ciuła, prof. ANS – Prorektor ds. Nauki i Rozwoju (Rektor-elekt) oraz dr hab. Zdzisława Zacłona, prof. ANS – Dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki.

Dla absolwentów Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki 18 lipca 2024 roku był dniem szczególnym. Jedni po pięciu latach, inni po trzech lub dwóch latach studiów otrzymali upragnione dyplomy magistra lub licencjata, a ścieżka po ich odbiór wiodła… po czerwonym dywanie. W Auli im. prof. Andrzeja Bałandy Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu zgromadzili się świeżo upieczeni absolwenci i ich bliscy, władze Uczelni i Wydziału pracownicy ANS oraz goście specjalni. Podniosłemu wydarzeniu wręczenia dyplomów towarzyszyło motto Michela de Montaigne’a „…mądrzy możemy być jedynie własną mądrością”.
- Wręczenie dyplomów ukończenia studiów jest jedną z ważniejszych uroczystości na uczelni. To także znaczący moment w życiu wszystkich absolwentów, ich rodziców, rodzin i osób najbliższych. Dla naszego wydziału to szczególne wydarzenie. W tym roku kilkuletni trud zdobywania wiedzy i nabywania kompetencji zawodowych oraz pracy nad doskonaleniem siebie wieńczy sukcesem 117 absolwentów. Niebawem rozpoczną oni nowy etap w swoim dorosłym i mniemam odpowiedzialnym życiu. Niech ten dzień zapisze się w Państwa umyśle jako dobre wspomnienie, wypełnione poczuciem osobistego sukcesu! – mówiła podczas uroczystości dr hab. Zdzisława Zacłona, prof. ANS, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki. - Podsumowując ostatni rok akademicki, trzeba podkreślić, że nadal trwają końcowe prace nad rozbudową bazy dydaktycznej naszego wydziału. Warto przypomnieć, że w wyniku tego przedsięwzięcia powierzchnia użytkowa przy ul. Chruślickiej 6 powiększy się o 50 nowych pomieszczeń, w tym 8 sal dydaktycznych, dużą aulę z możliwością podzielenia jej na dwie mniejsze, bibliotekę z czytelnią i salę nauki własnej. Za co wszystkim, którzy udzielili naszemu wydziałowi wsparcia, serdecznie dziękuję - dodała.
Gratulacje absolwentom złożył także dr hab. inż. Józef Ciuła, prof. ANS – Prorektor ds. Nauki i Rozwoju, który decyzją Rady Elektorów od 1 września będzie pełnić funkcję Rektora Uczelni.
- Patrząc na scenografię dzisiejszego wydarzenia, można śmiało powiedzieć, że to nie tylko uroczystość, ale wręcz gala. To właśnie Wy drodzy absolwenci jesteście dziś jej głównymi aktorami. W zależności od kierunku studiów i stopnia kształcenia: dwa lata, trzy lub pięć lat temu podjęliście decyzję o studiach na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki i to była bardzo dobra decyzja, która pozwoli dziś odebrać dyplom, jaki otwiera przed wami nowe możliwości i perspektywy - zwrócił się do absolwentów dr hab. inż. Józef Ciuła, prof. ANS.
18 lipca z rąk Rektora-elekta oraz Pani Dziekan dyplomy otrzymało: 39 absolwentów pięcioletniego kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, 13 absolwentów kierunku II stopnia Projektowanie zorientowane na użytkownika nowych mediów, 34 absolwentów kierunku I stopnia Public Relations i reklama, 19 absolwentów kierunku II stopnia Pedagogika ze specjalizacją logopedyczną oraz 12 absolwentów kierunku II stopnia Pedagogika ze specjalizacją Kryminologia i resocjalizacja z przygotowaniem pedagogicznym.
Uroczystość wręczenia dyplomów i wyróżnień za najwyższą średnią ocen poprowadziła mgr Bogusława Gaweł, Prodziekan Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Podczas niej wystąpili również młodzi artyści związani z Wydziałem: Julia Pieniążek, Maria Ślusarek oraz Zespół muzyczny Rodziny Maciaszków.
https://www.ans-ns.edu.pl/wss/wydzial/o-wydziale/aktualnosci?start=100#sigProId2a3ce970ad
- Odsłony: 731
Praktyki na Festiwalu Biegowym 2024
Szanowni Państwo,
Fundacja Festiwal Biegów organizuje Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdrój.
W tym roku Festiwal Biegowy odbędzie się w dniach 6-8.09.2024 r.
Biorąc udział w Festiwalu Biegowym, studenci otrzymują niepowtarzalną szansę na zdobycie cennego doświadczenia organizacyjnego, nawiązanie nowych znajomości i zetknięcie się
z osobistościami ze świata sportu. Sam festiwal zachęca do prowadzenia aktywnego trybu życia, zarówno w aspekcie społecznym, jak i sportowym.
Program praktyk prowadzony jest od pierwszej edycji Festiwalu Biegowego. W tym roku przewidujemy nabór ponad 100 osób.
Do odbycia praktyk zapraszamy nie tylko studentów Wydziału Nauk o Kulturze Fizycznej i Bezpieczeństwie, ale też osoby studiujące Ekonomię, Zarządzanie, Public Relations, Dietetykę czy Informatykę.
Na miejscu będzie wiele stref, do których koordynacji przydadzą się osoby z różnym zestawem umiejętności.
Szczegóły: www.festiwalbiegow.pl
Rejestracja: https://rejestracja-festiwalbiegowy.pl/rejestracja-festiwal-biegowy/index.php?_gl=1*15m7lco*_gcl_au*MTkyNzY2Mjc0OC4xNzE4MjcyNjYw

- Odsłony: 655
Studentki z wizytą w regionie
W ostatnich tygodniach studentki piątego roku Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej pod opieką mgr Magdaleny Palacz w ramach zajęć z edukacji regionalnej i patriotycznej odwiedziły różne miejsca w Nowym Sączu, począwszy od oddziałów Muzeum Ziemi Sądeckiej. W Sądeckim Parku Etnograficznym studentki poznały architekturę drewnianą oraz tradycyjną kulturę ludową lokalnych grup etnograficznych. Odwiedziły Miasteczko Galicyjskie, a w nim wiele budynków z ciekawymi eksponatami, m.in. dawną remizę strażacką, warsztat zegarmistrzowski czy aptekę. Obejrzały także galerię Marii Ritter, wybitnej sądeckiej malarki, wraz ze starymi wnętrzami mieszczańskimi.
Następnym punktem zwiedzania były miejsca, gdzie współcześnie tworzy się kultura naszego regionu, czyli Galeria Karo&Mgr Mors, gdzie twórca znanych w Nowym Sączu murali oprowadził nas po jej wnętrzu i pokoju ekspresji. Studentki poznały historię powstania niektórych jego obrazów, w tym dzieł, które zdobiły miasto w ramach cyklu murali „Serial na Węgierskiej” oraz poznały cudaki Karo.
W Małej Galerii obejrzały wystawę Ewy Harsdorf, malarki związanej z Nowym Sączem oraz innych lokalnych artystów, a także wzbogaciły wiedzę na temat organizowanych tam wydarzeń i zajęć skierowanych do dzieci i dorosłych.
Studentki wzbogaciły wiedzę na temat historii, kultury i tradycji regionu, ale także poznały ofertę edukacyjną instytucji, z której mogą skorzystać w przyszłej pracy zawodowej.
https://www.ans-ns.edu.pl/wss/wydzial/o-wydziale/aktualnosci?start=100#sigProIded0841cc70
- Odsłony: 830
WYSTAWA PRAC UCZESTNIKÓW MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU ARTYSTYCZNO-NAUKOWEGO KANTOR. TRZEBA BYĆ...
WYSTAWA PRAC UCZESTNIKÓW MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU ARTYSTYCZNO-NAUKOWEGO
KANTOR. TRZEBA BYĆ...
Serdecznie zapraszamy na wernisaż 28 czerwca 2024 o godzinie 13.00
w salach Centrum Edukacji Plastycznej Galerii Sztuki Współczesnej w Przemyślu
ul. Tadeusza Kościuszki 2
Wystawa czynna do 23 lipca 2024 r.
Koncepcja projektu: dr hab. Iwona Bugajska-Bigos, prof. ANS, dr Anna Steliga, UR w Rzeszowie
Organizatorzy:
Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, Wydział Nauk Społecznych i Sztuki, kierunki artystyczno-projektowe,
Uniwersytet Rzeszowski w Rzeszowie, Instytut Sztuk Pięknych
Współorganizator:
Galeria Sztuki Współczesnej w Przemyślu
Po odsłonach projektu w Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Szymbarku, Muzeum Ziemi Sądeckiej w Nowym Sączu (niedawne Muzeum Okręgowe), w Kantorówce – Ośrodku Dokumentacji i Historii Regionu – Muzeum Tadeusza Kantora w Wielopolu Skrzyńskim niezwykła ekspozycja, w której zaproszonymi gośćmi, obok środowisk artystyczno-naukowych, są także osoby z niepełnosprawnościami, prezentowana będzie w Galerii Sztuki Współczesnej
w Przemyślu, która jest oficjalnym partnerem projektu.
TRZEBA BYĆ…
(fragmenty wstępu publikacji KANTOR. TRZEBA BYĆ…, Wydawnictwo Naukowe Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, Nowy Sącz, 2022, s. 8-13)
Dnia 8 grudnia 1990 roku, w trakcie pracy nad spektaklem „Dziś są moje urodziny”, zmarł scenograf i reżyser, założyciel oraz kierownik Teatru Cricot 2, Tadeusz Kantor – tak 32 lata temu donosiła prasa. (…)
My, inicjatorki Międzynarodowego Projektu Artystyczno-Naukowego. KANTOR. TRZEBA BYĆ… (…), powracamy do tego „najbardziej światowego z polskich artystów i najbardziej polskiego z artystów światowych”. Jeśli nawet 32 lata temu prasa dość lakonicznie żegnała Kantora, to dziś nikt już nie powinien mieć wątpliwości, że w 1990 roku odszedł od nas jeden z najwybitniejszych twórców sztuki XX wieku. Jednak czy łatwo jest wytłumaczyć artystom z innych obszarów kulturowych i narodowościowych lub artystom z najmłodszego pokolenia twórców, a także osobom z niepełnosprawnościami, które wypowiadają się poprzez sztukę, na czym polegał fenomen jego wyobraźni?
Niezaprzeczalnie Kantor był artystą wszechstronnym. Zwykł mawiać o sobie, że „totalnym”. (…) Dla wielu zostanie już na zawsze człowiekiem teatru, a inni „wydzielą” go jako malarza, scenografa, poetę, aktora czy happenera. Wszyscy jednak będą zgodni, co do jednego – w każdej z tych „dyscyplin” myślał obrazami, tylko częściej zamiast farb używał aktorów i rekwizytów. Tak jak różnorodne środki wyrazu stosował Kantor, tak różnorodny zestaw Gości zaprosiłyśmy do tego projektu (…).
Organizatorami projektu są dwa ośrodki akademickie z Polski tj. Akademia Nauk Stosowanych z Nowego Sącza, Wydział Nauk Społecznych i Sztuki, Koło Artystyczno-Naukowe „Piekarnia” oraz Instytut Sztuk Pięknych z Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie. Partnerami naszego projektu są przede wszystkim: Kantorówka – Ośrodek Dokumentacji i Historii Regionu – Muzeum Tadeusza Kantora (Wielopole Skrzyńskie, Polska), Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA (Kraków, Polska), Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach, a także Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu[1] i Galeria Sztuki Współczesnej w Przemyślu (Polska).
W projekcie biorą udział goście m.in. z Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, Polska), Państwowej Akademii Nauk Stosowanych (Przemyśl, Polska), znaczące zagraniczne ośrodki akademickie
i instytucje np. ze Słowacji, Ukrainy, Hiszpanii, a także artyści np. ze Stanów Zjednoczonych, Austrii, Francji czy Łotwy. Na zaproszenie odpowiedziały także ośrodki z twórcami
z niepełnosprawnościami. Są to zarówno współpracujące z nami przy wielu wcześniejszych projektach: Warsztat Terapii Zajęciowej MADA z Nowego Sącza, jak i Dom Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych z Rzeszowa, ale też po raz pierwszy swój głos zabrał Środowiskowy Dom Samopomocy z Sokołowa Małopolskiego.
Artystyczna biografia Tadeusza Kantora to skondensowana historia sztuki współczesnej. Jego twórczość to lekcja prawdziwej awangardy: wierność bezustannej kreacji, ciągły niepokój ryzyka, przekraczanie siebie. Wybór jednej sprawdzonej konwencji to groźba skostnienia, artystyczny oportunizm. Kantor przez cały czas dążył w sztuce do Wielkiej Syntezy. I do dialogu z tak otwartą postawą artystyczną zaprosiłyśmy różnorodnych uczestników projektu.
W naszych macierzystych Uczelniach zadanie zmierzenia się ze sztuką Kantora otrzymali m.in. studenci I roku studiów pierwszego stopnia. (…) Wszyscy Uczestnicy projektu sięgnęli po cały wachlarz działań Mistrza i podjęli się dialogu z jego twórczością. Mimo że rekwizyt, jakim jest parasol kusił pierwszy ze wszystkich (i skusił niektórych do własnych realizacji), to jednak podjęto dyskurs m.in. z projektami architektury niemożliwej, z kolażem, ambalażem, informelem, czy wybranymi elementami teatru tworząc makiety, rekwizyty i niejednokrotnie ożywiając lalki
w animacjach poklatkowych. (…)
Dla polskiej (ale jak pokazuje nasz projekt – nie tylko) sztuki Tadeusz Kantor to ważny twórca – symbol XX wieku. Zapraszamy Państwa serdecznie do dialogu z Mistrzem i do świata artystów, którzy reinterpretują Kantora po swojemu, zgodnie z zasadą Mistrza, że sztuka to bicie się o wolność, jeśli walki o wolność nie ma, to nie ma sztuki!
dr hab. Iwona Bugajska-Bigos, prof. ANS
dr Anna Steliga, UR w Rzeszowie
[1] (od 2024 roku Muzeum Ziemi Sądeckiej)

- Odsłony: 654
Zapraszamy na spotkanie informacyjne o praktykach na Festiwalu Biegowym
Drodzy Studenci!
W ślad za ogłoszeniem o możliwości odbycia praktyk na Festiwalu Biegowym, zapraszamy na spotkanie informacyjne.
Spotkanie informacyjne organizowane przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich odbędzie się 26 czerwca 2024 r. (środa) o godz. 10:00 - Wydział Nauk Ekonomicznych, sala 2.05.
Do odbycia praktyk zapraszamy nie tylko studentów Wydziału Nauk o Kulturze Fizycznej i Bezpieczeństwie, ale też osoby studiujące Ekonomię, Zarządzanie, Public Relations, Dietetykę czy Informatykę.
Na miejscu będzie wiele stref, do których koordynacji przydadzą się osoby z różnym zestawem umiejętności.
Szczegóły: www.festiwalbiegow.pl
Rejestracja: https://rejestracja-festiwalbiegowy.pl/rejestracja-festiwal-biegowy/index.php?_gl=1*15m7lco*_gcl_au*MTkyNzY2Mjc0OC4xNzE4MjcyNjYw

- Odsłony: 572
Praktyki na Festiwalu Biegowym 2024
Szanowni Państwo,
Fundacja Festiwal Biegów organizuje Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdrój.
W tym roku Festiwal Biegowy odbędzie się w dniach 6-8.09.2024 r.
Biorąc udział w Festiwalu Biegowym, studenci otrzymują niepowtarzalną szansę na zdobycie cennego doświadczenia organizacyjnego, nawiązanie nowych znajomości i zetknięcie się
z osobistościami ze świata sportu. Sam festiwal zachęca do prowadzenia aktywnego trybu życia, zarówno w aspekcie społecznym, jak i sportowym.
Program praktyk prowadzony jest od pierwszej edycji Festiwalu Biegowego. W tym roku przewidujemy nabór ponad 100 osób.
Do odbycia praktyk zapraszamy nie tylko studentów Wydziału Nauk o Kulturze Fizycznej i Bezpieczeństwie, ale też osoby studiujące Ekonomię, Zarządzanie, Public Relations, Dietetykę czy Informatykę.
Na miejscu będzie wiele stref, do których koordynacji przydadzą się osoby z różnym zestawem umiejętności.
Szczegóły: www.festiwalbiegow.pl
Rejestracja: https://rejestracja-festiwalbiegowy.pl/rejestracja-festiwal-biegowy/index.php?_gl=1*15m7lco*_gcl_au*MTkyNzY2Mjc0OC4xNzE4MjcyNjYw

- Odsłony: 693
Konkurs „Pejzaż sądecki – kolaż tradycji i współczesności” rozstrzygnięty!
W dniu 10 czerwca 2024 w Miasteczku Galicyjskim, Oddziale Muzeum Ziemi Sądeckiej odbyła się XIV edycja Międzypowiatowego konkursu plastycznego dla uczniów wszystkich szkół Sądecczyzny i powiatów ościennych oraz osób o specjalnych potrzebach edukacyjnych pt. „Pejzaż sądecki”. Tegoroczna edycja nosi podtytuł: „Kolaż tradycji i współczesności”. Konkurs pod patronatem JM Rektora ANS w Nowym Sączu, dra hab. inż. Mariusza Cygnara, prof. ANS oraz Dyrektora Muzeum Ziemi Sądeckiej dra Roberta Ślusarka od lat organizowany jest przez Katedrę Edukacji artystycznej i sztuk wizualnych, Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki ANS w Nowym Sączu, przy współpracy z partnerami konkursu: Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Podolu-Górowej oraz Muzeum Ziemi Sądeckiej w Nowym Sączu. Na konkurs wpłynęło ponad 300 prac z 36 placówek wykonanych w oryginalnych technikach i o nieprzeciętnym uroku. Jury nagrodziło 124 osoby w tym niezwykłym konkursie, który jest świętem twórczości plastycznej dzieci i młodzieży oraz osób z niepełnosprawnościami.

Deszczowa pogoda nie odstraszyła gości, którzy przybyli tłumnie na podsumowanie konkursu i wernisaż wystawy prac. Jak podkreślono w trakcie uroczystości, konkurs od lat promuje kreatywność i twórczość z zakresu różnorodnych technik plastycznych, a coroczne, ogromne zainteresowanie uczniów, rodziców i opiekunów świadczy o celowości tej inicjatywy. Niezwykłość konkursu polega też na tym, że wystawa pokonkursowa prezentowana jest przez…cały rok w Galerii Paszyńskiej. Inicjatywę tę zgłosili pracownicy Muzeum, w odpowiedzi na zachwyty osób zwiedzających Miasteczko Galicyjskie i podziwiających wystawę prac dzieci i młodzieży. O wieloletniej tradycji konkursu i jego zasięgu świadczy też fakt, że wśród studentów kierunków artystyczno-projektowych ANS w Nowym Sączu są laureaci konkursu, a jedna z nauczycielek dużej grupy nagrodzonych dzieci jest absolwentką Wydziału.

W podsumowaniu konkursu udział wzięli nagrodzeni uczniowie i uczestnicy z rodzicami oraz nauczycielami, prodziekan Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki mgr Bogusława Gaweł, dyrektor Szkoły Podstawowej w Podolu-Górowej mgr Anna Firlej, przedstawicielka Muzeum mgr Anna Florek oraz organizatorki konkursu: dr hab. Iwona Bugajska-Bigos, prof. ANS i mgr Agata Rolka, przy pomocy studentek kierunków artystyczno-projektowych Pań: Beaty Gwóźdź, Klary Kociołek oraz Eweliny Baran.
Zapraszamy za rok!!!
Zdjęcia: uczestnicy uroczystości, Klara Kociołek.
https://www.ans-ns.edu.pl/wss/wydzial/o-wydziale/aktualnosci?start=100#sigProId93318874da
- Odsłony: 745



