Nagłówek strony Duszpasterstwa akademickiego

 

Duszpasterstwo Akademickie „u Bł. Karoliny” działa przy par. św. Kazimierza w Nowym Sączu. Jego zadaniem jest to, aby obejmować duszpasterską troską całą społeczność naszej uczelni, a więc wszystkich studentów, nauczycieli akademickich oraz pracowników.

W ramach duszpasterstwa podejmujemy różnorakie inicjatywy (spotkania z ciekawymi ludźmi, rekolekcje tematyczne, kursy dla narzeczonych, warsztaty, spotkania modlitewne itp.), które mają nam pomagać w stawaniu się coraz bardziej dojrzałym człowiekiem i chrześcijaninem.

 

DYŻURKA – DYŻUR DUSZPASTERZA AKADEMICKIEGO

W ramach tej inicjatywy każdy młody człowiek z naszej szkoły może zadzwonić (+48 608473354), napisać (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub przyjść, aby spotkać się i porozmawiać na ważne dla siebie tematy, może wejść w proces lepszego poznawania siebie, wyspowiadać się lub poprosić o modlitwę za siebie lub kogoś bliskiego.

Spotkania odbywają się w Domu Studenta" przy ul. Długosza 61 we wtorki o godz. 19.00.

plakat przedstawiający informacje dotyczące dyżurki

Zapraszamy do zaangażowania się i współtworzenia Duszpasterstwa Akademickiego!

Ks. Hieronim Kosiarski

Duszpasterz akademicki

telefon - 608473354

 

Więcej informacji o wydarzeniach nowosądeckiego Duszpasterstwa Akademickiego znajdziesz na stronie Facebook – zapraszamy do polubienia.

https://www.facebook.com/DuszpasterstwoAkademickieuKaroliny

 

Galeria