Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, planowanie i dobra organizacja pracy, a także doświadczenie w obszarze PR czy logistyki – chcesz zdobyć kompetencje cenne na rynku pracy? Zostań SuperW, czyli wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI! Twoja praca przełoży się nie tylko na Twój rozwój i poznanie nowych ludzi, ale też na mądrą pomoc potrzebującym. Wolontariuszy szukamy m. in. w rejonie Nowego Sąca, Łososiny Dolnej, Łącka, Limanowej, Gródka n. Dunajcem, Kamionki/Grybowa.

Zadania SuperW:

Wzięcie udziału w szkoleniach dla wolontariuszy;Przeprowadzenie osobiście wywiadu u wskazanych 2-3 rodzin/osób potrzebujących;Stoworzenie opisów rodzin/osób potrzebujących, u których został przeprowadzony wywiad i wprowadzenie ich do systemu;Współpraca i kontakt z darczyńcą, który zapewnia pomoc rodzinom/osobom potrzebującym;Dostarczenie wskazanej paczki z magazynu do rodzin/osób potrzebujących;Stworzenie ankiety zwrotnej informującej darczyńcę o dostarczenie paczki do rodziny/osoby potrzebującej;Przekazanie całej dokumentacji do do lidera rejonu.

Co Ci gwarantujemy:

WAŻNE KOMPETENCJE SPOŁECZNO-BIZNESOWE: zarządzanie sobą w czasie, praca w grupie, wielozadaniowość, rozwój w wybranej przez Ciebie dziedzinie – od PR po logistykę.SAMOROZWÓJ: nowe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne − jeden z istotnych czynników sukcesu na rynku pracy. Rozwijasz się tu i teraz, ale zdobyte doświadczenie procentuje w przyszłości.SIEĆ KONTAKTÓW: będziesz mieć dostęp do osób, z którymi na co dzień nie miałbyś okazji się spotkać − od artystów, przez urzędników, po lokalnych biznesmenów.NIEZWYKŁE PRZEŻYCIA: ogólnopolskie wydarzenia z udziałem setek SuperW, motywujące szkolenia, pełen emocji Finał − gwarantujemy, że Paczka to niesamowite przeżycia, które zostają w sercu na długo!RADOŚĆ Z MĄDREJ POMOCY, gdy zdasz sobie sprawę, że dzięki Tobie zmienia się czyjeś życie.

Zgłoś się, jeśli:

Ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat.Potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka, umiesz przyjmować informację zwrotną.Masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek – jesteś gotowy, by intensywnie pracować.Odpowiedzialnie podchodzisz do swoich obowiązków, jesteś skoncentrowany na celu.Masz skończone 18 lat.

Zgłoś się: www.superw.pl – czekamy na Ciebie!

 zostan super w

Więcej informacji:

http://www.szlachetnapaczka.pl/

https://www.facebook.com/Szlachetna-%C5%81ososina-130374967418881/?pnref=story

https://www.facebook.com/SzlachetnaPaczkaNowySacz/?fref=ts