Już za kilka miesięcy w Polsce odbędzie się największa multidyscyplinarna impreza sportowa w Europie w 2023 roku. Jako wolontariusz możesz być jej częścią!

Dołącz do grona wolontariuszy Igrzysk Europejskich i przeżyj niesamowitą przygodę pełną sportowych emocji. Nowe znajomości, ciekawe doświadczenie, międzynarodowe towarzystwo – to wszystko czeka na Ciebie podczas #IE2023

Wejdź na naszą stronę ie2023.pl/wolontariat i zarejestruj się do 15 stycznia 2023.

Droga Studentko, Drogi Studencie,

Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich Kraków Małopolska 2023!

Igrzyska Europejskie to zawody sportowe, które aspirują, aby stać się najważniejszą imprezą Starego Kontynentu.

W przyszłym roku do Polski przyjadą sportowcy z 50 krajów, aby zmierzyć się w blisko 30 dyscyplinach i walczyć o medale. Kraków i inne polskie miasta od 21 czerwca do 2 lipca 2023 roku będą gospodarzami europejskiego sportu.
Nie może Cię tam zabraknąć.

Do programu wolontariatu Igrzysk Europejskich 2023 chcemy zaangażować ok. 8000 wolontariuszy, którzy pomogą nam w ponad 20 obszarach, takich jak m.in.: media, transport, logistyka, marketing czy akredytacje. Wolontariat podczas największej multidyscyplinarnej imprezy sportowej w Polsce to niezwykła i niepowtarzalna okazja, aby być w centrum wydarzeń, zobaczyć z bliska najlepszych europejskich sportowców oraz zdobyć unikatowe doświadczenie organizacyjne. 

Zapraszamy do udziału w rekrutacji!  http://ie2023.pl/wolontariat

11 października 2022 roku ruszył nabór na wolontariuszy Igrzysk Europejskich 2023.

Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział?

Rekrutacja na wolontariat składa się z dwóch etapów. Pierwszy to rejestracja i założenie konta w Portalu Wolontariusza oraz wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Wszystkie niezbędne informacje oraz link do formularza znajdziesz na ie2023.pl/wolontariat . Drugim etapem jest rozmowa rekrutacyjna, na którą zaprosimy wybranych kandydatów. Rozmowy będą prowadzone online za pośrednictwem Portalu Wolontariusza.

Wolontariat podczas III Igrzysk Europejskich 2023 to doskonała okazja, aby zdobyć pierwsze doświadczenie, a także poszerzyć swoje kompetencje w wielu obszarach. To także możliwość nawiązania nowych znajomości, poznania ludzi z całego świata, podzielenia się swoimi pasjami oraz umiejętnościami.

Podczas przyszłorocznych rozgrywek na wolontariuszy Igrzysk Europejskich czeka niesamowita przygoda połączona z międzynarodową i międzypokoleniową integracją oraz możliwość obserwacji z bliska specyfiki organizacji sportowego wydarzenia.

Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś!


Create the experience! Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 - YouTube<

>